visiškai žalia kosmetika


Atsakant į dažną klausimą, kodėl išsirinkome Naturallythinking rankų darbo produkciją savo namams ir kvapų studijai.

Giliau žvelgiančio šeimos ūkio reiktų labai gerai paieškoti: aromaterapijos entuziastas Danny Stanzl 2000-aisiais pasiraitojęs rankoves savo garaže įkūrė pirmą mini “laboratoriją”.
Būtent dėka visų mažų ir didelių aspektų likome apžavėti Naturallythinking, ferma netoli Londono, iš meilės Žemei bei Žmogui susibūrusiais po vienu stogu. Veikla iš idėjos visada keri, nes žmonės, mylintys ir gebantys atsakingai kurti bei plėtoti savo veiklą, yra dovana man, vartotojui.

DIY - pasidaryk pats
Skirtingai nuo kitų odos priežiūros ir aromaterapijos kompanijų, Naturallythinking visus odos priežiūros produktus ir jų bazes gamina patys. Jie mano, kad svarbu tiksliai žinoti kas yra jų odos priežiūros priemonėse, todėl viską išsuka savo gamykloje Beddingtone.
100% neapdoroti ingredientai, botaniniai ekstraktai yra jų odos priežiūros produktų asortimento dalys. Kompanija naudoja natūralius augalinius aliejus ir eterinius aliejus, didžiąja dalim išgautus jų pačių laukuose, Surėjaus fermoje. Botaninė žaliava, natūraliai iššaukianti augalų savybes, kurios atnaujintų, regeneruotų ir atgaivintų, įtraukta į odos priežiūros produktus, išlaikant kilmės etiką ir natūralumą.
Jokių parabenų, jokių gyvūninių riebalų ar vaško, jokio palmių aliejaus, jokių dirbtinių kvapiklių.

Ekosistema
Naturallythinking naudoja tik tuos konservantus ir ingredientus, kurie organiškai suyra ir tokiu būdu negali teršti ekosistemos bei vandens. Kompanija įdėmiai stebi naujus atvykstančius ingredientus, siekiant sustiprinti savo įsipareigojimus aplinkai.
Dirbtinių kvapiklių ar dažiklių Naturallythinking produktuose nerasite. Jei produktas pasižymi tam tikra spalva, tai natūralių ingredientų rezultatas. Kvapai išgaunami naudojant tik aukščiausios kokybės eterinius aliejus.

Bandymai su gyvūnais
Naturallythinking gaminiai nėra ir niekada nebuvo testuojami su gyvūnais, kompanija kruopščiai stebi savo eterinių ir bazinių aliejų tiekėjus, yra sudariusi griežtas sutartis. Įmonė laikosi principo, kad žinoma grupė produktų ir jų ingredientai naudojami kosmetikos pramonėje palieka galimybę kūrybai bei naujovėms be poreikio testuoti ant gyvūnų. Kompanija turi žmonių savanorių komandą, kurie mielai patys išbando naujus produktus.

Vegan Friendly kosmetika
Naturallythinking nenaudoja jokių gyvūninės kilmės ingredientų.

Tara
Po ilgos analizės, Naturallythinking 2007 metais nusprendė pakeisti stiklines pakuotes. Stiklo perdirbimo galimybės yra tikrai geros, tačiau visa tai yra atsveriama energija, kuri yra reikalinga perdirbimui ir stiklo transportavimui, kartu ir transportavimo kaštais dėl atliekų svorio.
PET plastikas turi nemažai privalumų prieš stiklą (tinkamas perdirbimas be šalutinio švaistymo). PET plastiko mažas transportavimo svoris ir jam perdirbti reikalinga labai maža temperatūra. Tendencingai pastebima, kad plastiko ir perdirbimo technologijos tobulėja, daug perdirbto plastiko randama ir naujuose plastikiniuose buteliukuose, kurių kaip galutinio produkto kokybė nesikeičia.
Naturallythinking taip pat naudoja aliuminį, būtent dėl tos pačios priežasties, aliuminis gali būti 100% perdirbtas, todėl naudojami aliuminio buteliukai yra pagaminti iš jau perdirbtos medžiagos, kuri dar kartą gali būti 100% perdirbta. Visa ši sistema reikalauja mažesnės energijos ir mažesnių transportavimo kaštų.

Naturallythinking vis dar naudoja stiklinius buteliukus eteriniams aliejams. Šiuo atveju, stiklas gali pasiūlyti visapusę apsaugą aliejaus kokybei bei būti tinkamiausia priemone vartotojui. Tačiau kompanija tyrinėja ir analizuoja kitas medžiagas, kurios ateityje galės būti pasiūlytos kaip tinkamesnės vartotojui bei draugiškesnės aplinkai.

Elektros energija
Naturallythinking elektra yra eko-elektra, kuri išgaunama iš 100% atsinaujinančių resursų. Elektros energijos sunaudojimas mažinamas naudojant elektros energiją taupančius prietaisus gamybos veiklose. Iki 2019 pabaigos jų visa naudojama energija bus saulės baterijų dėka.

Pastatai
Naturallythinking pastatai apima tokias konstrukcijas, kurios prisideda prie natūralių gamtos išteklių. Naudojamas didelis natūralios šviesos ir ventiliacijos kiekis, siekiant maksimaliai sumažinti dirbtinės šviesos tiekimą. Apšvietimo bei šildymo sistema sukurta taip, kad netgi žiemą, kai lauke 0 laipsnių, šildymas nėra reikalingas, natūrali saulės ir dienos šviesa naudojama šildymo tiekimui.

Ir kaip įmanoma jų nepamilti? 
Kasdienėj kūno priežiūroj naudojant
Naturallythinking rankų darbo aromaterapijos gardumynus natūraliai ir ta vidinė šypsena kyla, nes aš tai darau atsakingai. Jų veikla, entuziazmas ir meilė darbui, akivaizdu, auga kiekvieną dieną, o mes dėkingai mėgaujamės rezultatu.

Su meile,
Goda ir Akvilė
www.hocuspocus.lt