Hocus Poɔus kvapų studijoje vyksta šventinis laikotarpis, o viena mūsų dovanų yra -14%, spustelėkite čia ☞

Kuo matuojame laiką?
Džiugesio momentais, todėl visi pastarieji metai buvo neįprastai kitokie — aromatais, atradimais ir pasitenkinimu aplaistyti.
Subrendom kitaip, miesto kvapai išvarė į vienkiemį jaukaus artumo su tikrumu ieškoti, juntam, po truputį ramybė tuščius tarpus užpildo. Tebūna dabartinis laikas toks.
Bet nedaugžodžiausim, HOCUS POCUS projektui jau vieneri! 
AČIŪ visiems, kurie sukluso, prisijungė, skaito, uosto, ragauja, klausia ir kartu kvapų mokosi.
O kadangi dalintis reikia viskuo, tai k i e k v i e n a m šios savaitės kvapų krepšeliui be tradicinių taikos balandžių bei kvapiųjų Fragonard servetėlių p a r u o š ė m e ir gimtadieninių d o v a n ų:
 

☞ ° VISKAM su burtažodžiu ITSJUSTABUNCHOFHOCUSPOCUS sistema nuo krepšelio nupjaus lygiai 22%.☞ ° Arabiškus aliejinius gardumynus išpilstėm į mažutėlius 2ml buteliukus ir juos, kartu su drobiniu Provanso levandų maišeliu bei indišku Trijų karalių dervų dhoop’u, sudėsime į KIEKVIENĄ aromatinį siuntinį!
DĖŽUČIŲ NEBETURIME, VISOS JAU IŠDOVANOTOS, APGAILESTAUJAME, NESITIKĖJOME TOKIO TEMPO..

☞ ° Paskutines savaites kieme ant žolės kūrėm, dažėm, kaustėm, piešėm ir visą savo magišką patirtį sudėjom į medines Hocus Pocus dėžutes, skirtas eteriniams aliejams (ten jų telpa net per penkiasdešimt buteliukų!) arba kitoms paslaptims..
O jau jos keliaus į visus kiek didesnius kvapų krepšelius nuo trisdešimt penkių €.
 

Nes kiekvienas yra menininkas!

 
Nieko nepridursi, mūsų švenčių šventė, vieneri - svarbiausias jubiliejus ♔,
Goda ir Akvilė
www.hocuspocus.lt™